Orkan Objezierze rozpoczyna walkę o upragniony awans

orkan objezierze rozpoczyna walke o awans

KS Orkan Objezierze rozpoczyna 31 marca rundę wiosenną. Drużyna stoi przed ogromną szansą wywalczenia awansu do wyższej klasy rozgrywkowej.

Objezierska drużyna od lat walczy o wydostanie się z A-klasy. Wiele razy Orkan ocierał się o ten cel, ale brakowało przysłowiowej kropki nad "i". Sezon 2017/2018 może to zmienić. Drużyna po świetnej rundzie jesiennej plasuje się na pierwszej pozycji. Zdobyła w niej 35 na 39 punktów. Przed nią jednak niezwykle trudna runda rewanżowa. Orkan już kilka razy na wiosnę tracił cenne punkty. Powody były różne, a kontuzje mogą zniweczyć nawet najdoskonalszy plan, najlepiej działającą maszynę. 

Orkan w obecnym sezonie to na pewno drużyna silna mentalnie. Ważne, aby jak najlepiej wejść w rundę, aby ten dobrze funkcjonujący taran pędził do celu bez większych zawirowań. Meta jest dopiero w czerwcu i to wtedy rozdane zostaną nagrody. Jesień to już przeszłość. Poszła w zapomnienie. Wiosną będzie osobny etap, który może doprowadzić Orkan do bram ligi okręgowej. Oby tak się stało, czego całemu klubowi życzymy. Oby w czerwcu taniec radości tym razem odtańczyli piłkarze i działacze KS Orkan Objezierze.

Pierwsze spotkanie Orkan zagra w sobotę 31 marca na Stadonie im. Ryszarda Ciszaka. O godz. 15:00 rywalem gospodarzy będzie Rzemieślnik Kwilcz.

 

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież