Papieski Rajd Nordic Walking - Oborniki, 14.04.2018

Zachęcamy do udziału w Papieskim Rajdzie Nordic Walking, który odbędzie się 14 kwietnia o godzinie 10:00 na obornickich Łazinkach.Impreza ma charakter rekreacyjny, typowo popularyzujący dyscyplinę Nordic Walking.

Nie będzie prowadzona klasyfikacja wśród zawodników. Do przejścia będzie trasa o długości 8 km. Są to istotne różnice w stosunku do wcześniejszych edycji tej imprezy. Organizatorami rajdu jest OCS oraz Stowarzyszenie NW-Włóczykije.

Zachęcamy więc dosłownie WSZYTSKICH do udziału. Nordic Walking to dyscyplina sportowa rekomendowana dla wszystkich osób chcących wykonywać aktywność fizyczną. Nie ma znaczenia wiek i kondycja, można swoim tempem spacerować lub prawie lecieć w powietrzy pokonując rekordy szybkości.

Wpisowe wynosi 20 zł, organizatorzy wprowadzili limit uczestników 150 osób.

Każdy z uczestników po ukończonym rajdzie otrzyma pamiątkowy medal, posiłek regeneracyjny oraz "Papieską Kremówkę". W dniu zawodów tak jak w poprzednich latach o g. 9.00 nastąpi złożenie wiązanek kwiatów pod pomnikiem Jana Pawła II na Obornickim Rynku.

Przed dokonaniem rejestracji organizatorzy proszą o dokładne zapoznanie się z regulaminem zawodów. Należy zwrócić uwagę na uwarunkowania regulaminowe dotyczące rejestracji osób nieletnich oraz na wysokość wpisowego, które uzależnione jest od terminu rejestracji. W przypadku pytań telefon kontaktowy do organizatora 61 29 60 906.

nw papieski

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież