LKS Lipa zagra z KS Kąsinowo

lks lipa zagra z ks kasinowo eoborniki

W samo południe LKS Lipa zagra z KS Kąsinowo.

Początek marca nie ułatwia życia drużynom piłkarskim z powiatu obornickiego. Przed tygodniem musiały bowiem rozgrywać mecze na zmrożonych murawach. Tym razem wiele drużyn ma inny problem. Odwilż oraz obfite opady deszczu z wielu boisk zrobiły zwykłe mokradła.

Rozwiązanie powyższych problemów znalazł Orkan Objezierze, który rozgrywa mecze na sztucznej nawierzchni. W piątkowy wieczór w Szamotułach rozgrywał sparing z Rożnovią Rożnowo. Orkan wygrał ten mecz 3:1(1:1).

Dziś o 12:00 w Lipie LKS zagra z KS Kąsinowo. Obie drużyny liczą, że murawa będzie na tyle osuszona, że uda się bezpiecznie rozegrać spotkanie.

Ze sparingu zrezygnowała Golnica Ryczywół. Ryczywolanie mieli zagrać z KS Uchorowo. Władze klubu w trosce o murawę nie chcieli rozgrywać meczu u siebie. Propozycja zorganizowania meczu w Uchorowie upadł ostatecznie wczoraj w południe.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież