Kolejorz zagra w Warszawie, a w Obornikach warszawski AZS

Kolejorz zagra w Warszawie, a w obornikach warszawski azs

KS FUTSAL Oborniki zagra w niedzielny wieczór z AZS UW Warszawa.

O godz. 18:00 w hali OCS przy ul. Obrzyckiej 88 w Obornikach swoje kolejne spotkanie ligowe rozegrają oborniccy futsaliści. Dzisiejszym rywalem będzie drużyna AZS UW Warszawa. W pierwszej rundzie zanotowany został remis, choć oborniczanie wracali z małym niedosytem do domu. Tym razem zapewne będziemy świadkami kolejnych dużych emocji, co jest już standardem w meczach podopiecznych Bartosza Łeszyka.

AZS plasuje się na 6 pozycji w tabeli 1. Polskiej Ligi Futsalu i ma 5 punktów swoim dorobku więcej niż oborniczanie. Wygrana gospodarzy może ich zbliżyć do rywala, ale i też zbliżyć się do zespołów ze środkowej części tabeli.

Wszystkich kibiców zapraszamy do hali OCS na godz. 18:00.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież