KS Futsal gra dziś z Lęborkiem

ks futsal oborniki gra dzis z team lebork

Oborniccy futsaliści zagrają dziś z zespołem z Lęborka.

Na rozpoczęcie rundy rewanżowej oborniczanie zagrali 2 mecze wyjazdowe. Pierwszy w Lesznie przegrali 2:4, ale już w Unisławiu byli zdecydowanie lepsi od gospodarzy 9:3. Dziś zagrają pierwszy w tej rundzie mecz w hali przy ul. Obrzyckiej.

Dla KS Futsal to ważny mecz. Po serii porażek pod koniec roku 2017 sytuacja w tabeli mocno się skomplikowała. W tym roku liga jest niezwykle wyrównana i każdy wynik jest możliwy. Oborniczanie znajdują się w dolnej części tabeli z bezpieczną, na razie, przewagą nd strefą spadkową. Ważne jest, aby dziś wygrać mecz z Lęborkiem, który znajduje się lokatę niżej. W 3 kolejce lepszy był KS Futsal.

Mecz rozpocznie się o godz. 18:00. Zapraszamy na halę przy ul. Obrzyckiej 88 w Obornikach.

team lebork ks futsal

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież