KS Futsal Sparta powalczy o awans do kolejnej rundy MMP U14 (film)

ks futsal sparta oborniki powalczy o awans

Futsaliści KS Futsal Sparta Oborniki powalczą w niedzielę o awans do kolejnej rundy Młodzieżowych Mistrzostw Polski U14.

W rozegranym kilka tygodni temu turnieju w Szamotułach łączone zespoły KS Futsal i MKS Sparta wywalczyły awans do turnieju barażowego. W niedzielę 7 stycznia zagrają w nim jako gospodarze. Rywalizacja rozpocznie się już o godz. 10:00.

Zapraszamy do kibicowania oborniczanom w hali OCS przy ul. Obrzyckiej 88.

 

Terminarz/wyniki
10:00 KS Futsal Oborniki - Morze Stegna
10:40 Polonia Futsal Leszno - Włókniarz Gwiazda Toruń
11:20 KS Futsal Oborniki - Polonia Futsal Leszno
12:00 Włókniarz Gwiazda Toruń - Morze Stegna
12:40 KS Futsal Oborniki - Włókniarz Gwiazda Toruń
13:20 Morze Stegna -

Polonia Futsal Leszno

 

Poniżej trening MKS Sparta.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież