Już od piątku Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej chłopców (film)

Juz od piatku Mikolajkowy Turniej Pilki Recznej chlopcow

Od 1 grudnia w Obornikach startuje Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej chłopców.

Chłopcy z rocznika 2005 i młodsi będą rywalizować podczas weekendowego turnieju. Na boisku hali OCS w Obornikach pojawią się zespoły z całego kraju. Będą wśród nich m.in. 2 drużyny Wisły Płock. My oczywiście będziemy kibicować oborniczanom.

Turniej zaczyna się w piątek od 14:00. Zachęcamy do wizyty w hali przy Obrzyckiej 88. Może to będą następcy tych Narożnego, Eitnera, czy Klopstega? 

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież