Niedzielne derby powiatu w Rożnowie (film)

Niedzielne derby powiatu w roznowie

W niedzielne popołudnie sympatyków piłki nożnej czekają derby powiatu w Rożnowie.

O godz. 15:00 na boisku w Rożnowie na przeciwko gospodarzy wybiegnie zespół LKS Lipa. Goście zawsze stawiają silny opór Rożnovii i nie jeden raz już sprawili niespodziankę. W tym roku trenerem LKS jest doskonale wszystkim znany Zbigniew Małachowski. Drużyna prezentuje się znacznie lepiej niż w poprzednich sezonach. Niestety ostatnio kontuzje zdziesiątkowały kadrę.

Gospodarze cel mają jeden na ten sezon. Na pewno zagrają z pełną determinacją, aby wywalczyć 3 punkty.

Zapraszamy do Rożnowa na godz. 15:00.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież