KS Futsal Oborniki zagra w sobotę z Unisławem (film)

futsal oborniki zagra w sobote z unislawiem

KS Futsal Oborniki zagra w sobotnie popołudnie z drużyną Unisławia Team PBDI.

Oborniczanie po wspaniałym i emocjonującym meczu z Lesznem już jutro powalczą o kolejne punkty. Tym razem przeciwnikiem będzie drużyna Unisławia. W poprzednim sezonie w ostatniej kolejce oba zespoły się spotkały w arcyważnym meczu. Goście potrzebowali wygranej, aby utrzymać się w szeregach pierwszoligowców. Gospodarze, aby zająć 6 lub wyższe miejsce nie mogli przegrać. Po ogromnych emocjach mecz zakończył się remisem. Unisław pożegnał się z 1 ligą, ale wrócił do niej, gdyż wycofał się z rozgrywek zespół z Piły.

Zapowiada się więc ciekawe spotkanie. Goście będą chcieli się zrewanżować za ostatni mecz, a popularne Wicherki mają ochotę zaliczyć najlepszy start w 1 lidze.

KS Futsal Oborniki - Unisław Team PBDI  30.09.2017, godz. 17:00

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież