MKS Sparta powalczy o pierwsze punkty w Dopiewie

MKS Sparta zagra dzis w Dopiewie fot. Nielba Wagrowiec

MKS Sparta Oborniki jedzie dziś na drugi mecz ligowy do Dopiewa.

Przed tygodniem w Wągrowcu oborniczanie długo skutecznie się bronili. Gospodarze mieli problemy z przebiciem się przez defensywę gości. Dopiero dość przypadkowa bramka spowodowała, że oborniczanie musieli zmienić styl gry. Skończyło się ostatecznie przegraną 0:2.

Dziś o 17:00 Sparta powalczy o pierwsze punkty w sezonie 2017/2018 w Dopiewie. GKS swój pierwszy mecz także przegrał, ale w stosunku 1:2 w Skokach z Wełną.

Obornicka Sparta planuje powrót na własny obiekt 21 października. Pogoda jednak na tę chwilę nie pozwala na położenie murawy. Termin ten staje się zagrożony.

Dodaj komentarz

Zasady:
Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres redakcja@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież