Weź udział w sobotnim turnieju siatkówki

W sobote turniej pilki siatkowej Rutnicki Cup

Już 16 lipca na kąpielisku w Obornikach po raz pierwszy rozegrany zostanie turniej siatkówki plażowej Rutnicki Cup 2017.

W najbliższy weekend odbędzie się turniej siatkówki zarówno w Pruścach, jak i Obornikach. O tym pierwszym juz informowaliśmy. Turniej w Obornikach będzie jednym z pięciu etapów eliminacyjnych, z którego trzy najlepsze zespoły dostaną się do wielkiego finału, który rozegrany zostanie 30 lipca w Zbąszyniu.

Do rozgrywek mogą się zgłaszać dwuosobowe zespoły, które mogą wystąpić tylko w jednej z pięciu turniejów eliminacyjnych.
Zapisy do obornickiego turnieju odbywać się będą w dniu zawodów, a więc w sobotę 16 lipca, w godzinach 10.30-10.55.

Pierwszy mecz eliminacyjny rozpocznie się o godz. 11:00.

plakat rutnicki

Dodaj komentarz

Zasady:
Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres redakcja@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież