Lubisz siatkówkę? Weź udział w turnieju w Pruścach!

Lubisz siatkowke? wez udzial w turnieju w pruscach

W połowie lipca zapraszamy na weekendowy turniej piłki siatkowej, który rozegrany zostanie w Pruścach.

W dniach 15-16 lipca w Pruścach k. Rogoźna rozegrany zostanie dwudniowy turniej piłki siatkowej. Organizatorem zawodów jest Stowarzyszenie Do Przodu. Zgłoszenia zespołów można dokonywać do 7 lipca. 

Wg jednego z organizatorów Łukasza Zaranka zostały już ostatnie wolne miejsca. Warto więc się pospieszyć. Zgłoszenia i informacje mozna uzyskać pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . 

Zapraszamy w imieniu Stowarzyszenia!

siatkowka 2

 

Dodaj komentarz

Zasady:
Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres redakcja@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież