Kto z kim zagra na boiskach piłkarskich?

Orkan gra ze Zlotymi Zlotkowo

Dziś i jutro nasze drużyny zagrają kolejne mecze. Początek maja obfituje w ilość spotkań.

Obornicka Sparta zagra jutro o 15:00 w Szamotułach. Jej rywalem będzie drużyna Zielonych z Lubasza. Ostatnio oborniczanie wygrali 2 spotkania i zbliżyli się do miejsca 6. Dziś będą grać na boisku w Szamotułach. Teoretycznie są faworytem, ale pod uwagę trzeba brać to, że oba zespoły będą walczyć na obcym dla siebie boisku.

W Rogoźnie nadal atmosfera nie jest najlepsza. W ostatnim spotkaniu Wełna miała 13 zawodników. Dziś wyjeżdża do Śremu i o punkty będzie ciężko. To spotkanie rozegrane zostanie o 17:00. Już dziś zapraszamy do lektury jutrzejszego artykułu na temat rogozińskiego klubu.

W A-klasie Orkan podejmuje Złotych ze Złotkowa. Będzie to ogromna szansa na przełamanie fatalnej passy. O 17:30 zdeterminowani gospodarze będą chcieli zdobyć 3 punkty. Nadal sytuacja kadrowa nie jest najlepsza, ale rywal należy do grona najsłabszych.

W B-klasie Rożnovia w końcu odblokowała się i wygrała 2 kolejne mecze. Tym razem jednak mecz ma większe znaczenie gatunkowe. Do Rożnowa przyjeżdża bowiem LKS Lipa. Derby mają swoją specyfikę, więc należy spodziewać się każdego wyniku. Ten mecz rozegrany zostanie jutro o 16:00.

W pilskiej B-klasie Golnica pauzuje. Ryczywolska drużyna zagra kolejny mecz w przyszły weekend. 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież