Grają nasi ligowcy

Graja nasi ligowcy

3 maja nie ejst dniem odpoczynku dla części drużyn piłkarskich z naszego regionu.

 

MKS Sparta Oborniki gra dziś w Dopiewie. O 14:00 jej przeciwnikiem będzie tamtejsza drużyna - GKS. Oborniczanie odnieśli ostatnio 2 zwycięstwa i dziś także stoją przed szansą na komplet punktów.

W B-klasie graja LKS Lipa i Rożnovia. Ci pierwsi o 13:00 grają z wiceliderem - Tarnovią II Tarnowo Podgórne. Jakakolwiek zdobycz punktowa będzie suckesem gospodarzy.

Po pierwszej w rundzie wiosennej wygranej Rożnovia będzie szukała kolejnych punktów w Otorowie. Jesienią lepszy był zespół z Dworcowej. Jeśli nie zawiedzie skuteczność to Rożnovia może zdobyć kolejne punkty.

Fatalna sytuacja jest w Wełnie. O 16:00 w Rogoźnie rywalem gospodarzy będzie Kłos Zaniemyśl. W sobotę rogoźnianie w ogóle nie pojechali do Witkowa. Problem z zebraniem kadry zmusił kierownictwo zespołu do oddania meczu walkowerem. Sytuacja w ostatnich dniach stała się jeszcze trudniejsza, albowiem z gry w zespole zrezygnowało 2 doświadczonych zawodników: Łukasz Zenger i Sławomir Urban.

Dodaj komentarz

Zasady:
Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres redakcja@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież