Kolejny weekend piłkarski przed nami

Roznovia gra dzis z Odlewem

Sezon piłkarski w pełni stąd też fani piłki nożnej nie będą się nudzić.

Ubiegły weekend przebiegał pod dyktando pogody. Swoje piętno wiatr odcisnął w meczach Orkanu czy też LKS. Ten weekend dużo lepszy pod tym kątem nie będzie.

MKS Sparta podejmie zespół GLKS Wysoka. Wygrana z Gromem zapewniła oborniczanom bezpieczną pozycję w środku tabeli.Do lidera także brakuje wiele punktów. Sparta może grać więc na dużym luzie, a sam trener może przetestować w akcji młodszych zawodników. Mecz w Pobiedziskach odbędzie się o 15:00.

Sytuacja Wełny Rogoźno jest coraz gorsza. Dziś o 16:00 zagra w Witkowie. Vitcovia nadal ma szanse na awans do iv ligi, więc gospodarze nie będą mieli ulgowej taryfy dla rogoźnian.

W A-klasie Orkan pogodził się z myśla o awansie. Trenerzy mogą skupić się na przygotowywaniu zespołu do walki w nowym sezonie. Szanse na grę powinni teraz otrzymywać zmiennicy, a kontuzjowani zawodnicy mają czas na spokojną rehabilitację bez presji czasu. W niedzielę podopieczni Piotra Kucharskiego zagrają w Poznaniu z SKS13. Spotkanie rozpocznie się o 14:00.

W poznańskiej B-klasie  podrażniona ostatnimi wynikami Rożnovia zagra z Odlewem. Poznański zepół to jeden z najsłabszych zespołów. Jest więc szansa, że na własnym boisku Rożnovia przełamie złą passę. Ten mecz rozegrany zostanie dziś o 16:00.

O tej samej porze zagra LKS Lipa. Dziś jedzie do Zalasewa. Antares zajmuje trzecie miejsce w B-klasie z przewagą 12 punktów nad rywalem z Lipy.

Jutro o 14:00 na własnym boisku zagra Golnica Ryczywół. Jej przeciwnikiem będzie drużyna Błękitnych Kuźnicy Czarnkowskiej. W poprzednich dwóch meczach lepsza była Golnica.

  

Dodaj komentarz

Zasady:
Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres redakcja@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież