Szczypiorniści ostatni raz, spartanki w Lublinie

Spartanki graja dzis w Lublinie

Wyjazdowe spotkania rozgrywają dziś zepoły SKF KPR Sparta Oborniki.

Jak zawsze podchodzimy do meczu z pełnym optymizmem - mówił trener Michał Pietrzak. Mamy problem z kilkoma kostkami, ale wierzymy, że powalczymy i dziś o dobry wynik.

Spartanki mecz z AZS w Lublinie rozpoczynają o 14:00.

O tej samej godzinie na parkiet wybiegną ich koledzy w Brzegu. Do meczu przystąpią mocno osłabieni.

Niestety jedziemy na mecz z Orlikiem bez kilku podstawowych zawodników. Oprócz problemów ze skrzydłami doszedł także ze środkiem obrony - zwierzał się nam dziś trener Marek Arciszewski. Ten mecz jednak będzie więc okazją do sprawdzenia najmłodszych zawodników.

Wyniki spotkań podamy ok. 16:00.

Dodaj komentarz

Zasady:
Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres redakcja@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież