Ostatnie sprawdziany Orkanu Objezierze

Ostatni sprawdzian Orkanu Objezierze

Orkan Objezierze rozegra w ten weekend 2 ostatnie mecze przed rozpoczęciem rundy wiosennej w A-klasie.

 

Dziś o 16:00 podopieczni Piotra Kucharskiego zagrają z Pogromem Luboń. Będzie to najpoważniejszy sprawdzian formy drużyny Orkanu przed pierwszą kolejką rundy wiosennej. 

Mamy bardzo szeroką ławkę i to na pewno cieszy - mówił nam dziś przed meczem trener Piotr Kucharski. Niestety, albo stety, w ostatnich 2 tygodniach wypadło nam 4 zawodników. Jest to szansa zapewne dla zmienników, którzy tak naprawdę nie odbiegają poziomem od swoich kolegów. Wyrównana kadra więc jest dla ans ratunkiem.

Kontuzjowany jest bramkarz oraz 3 zawodników z pola. Dzisiejszy mecz to generalny sprawdzian przed rozpoczęciem walki o ligę okręgową. Jutro w meczu w Golęczewie z GKS zagrają zawodnicy, którzy pojawią się na boisku w mniejszym zakresie czasowym.

W południe swoje spotkanie rozegrali juniorzy Orkanu. Pokonali w nim Kłos Gałowo 3:2.

 

Dodaj komentarz

Zasady:
Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres redakcja@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież