Jadą do Nowej Soli po 2 punkty

Jada do Nowej Soli po 2 punkty

W sobotę 25 lutego szczypiorniści Sparty zagrają kolejne spotkanie ligowe. Tym razem czeka ich wyjazd do Nowej Soli.

Po dwóch przegranych z czołowymi zespołami II ligi oborniczanie zagrają z rywalem z dolnej części tabeli. Astra Nowa Sół zdobyła dotychczas 8 punktów w 17 pojedynkach i mieści się na 14 miejscu. W pierwszym spotkaniu zdecydowanie lepsi byli spartanie.

Jutrzejszy mecz rozegrany zostanie o 18:30. Sparta przystąpi do niego niestety osłabiona. W składzie zabraknie m.in. Jana Okpisza. W pełnej dyspozycji nie jest Hubert Narożny. Pomimo tego faworytem są goście. 

 

Dodaj komentarz

Zasady:
Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres redakcja@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież