X Chrustowski Bieg Zimowy już jutro

chrustowo2017

 

Już jutro 14.01.2017, w Chrustowie odbędzie się jubileuszowy X Chrustowski Bieg Zimowy. Zachęcamy serdecznie rodziny i znajomych zawodników startujących w biegu do licznego kibicowania!

Frekwencja na imprezach biegowych to w ostatnich latach najmniejsze zmartwienie organizatorów tego typu imprez, na Chrustowki Bieg przyjęto 302 zawodników. Bieg główny rozpocznie się o godzinie 12:00. Na biegaczy czeka około 12 kilometrowa trasa. Praktycznie całość to nawierzchnia asfaltowa, tylko niespełna kilometr szutru i bruk. Całość jednak na otwartej przestrzeni, wśród pół, co przy wietrznej pogodzie może być sporym utrudnieniem dla zawodników. Start i meta tradycyjnie w Szkole Podstawowej w Chrustowie.

Przybyli kibice w oczekiwaniu na zawodników z biegu głównego będą mogli obserwować rywalizację uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów.

UWAGA! W dniu biegu nie będzie już możliwości dopisania się do listy startujących. Ustalony limit uczestników został wyczerpany ponad miesiąc przed zawodami.

Poniżej film z 12 stycznia z trasy biegu:

 

 

Dodaj komentarz

Zasady:
Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres redakcja@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież