Zapisy na Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej!!

ocs pilka

 

Obornickie Centrum Sportu przedłuża termin zgłoszeń do Wakacyjnego Turnieju Piłki Nożnej. Drużyny można zgłaszać do do środy 13 lipca (do godz. 13.00).

Rozgrywki prowadzone będą w  3 kategoriach wiekowych. W pierwszej zagrają uczniowie szkół podstawowych, w drugiej gimnazjaliści, a w trzeciej uczniowie szkół ponadgimnazjalnych.

Aby wziąć udział w turnieju należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i dostarczyć go na Orlik (ul. Obrzycka). Można również zgłosić drużynę telefonicznie pod nr 61 29 60 906, a następnie dostarczyć formularz zgłoszeniowy. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest poniżej oraz na Orliku przy ul. Obrzyckiej.

-> Formularz zgłoszeniowy wakacyjny truniej pn.pdf

Dodaj komentarz

Zasady:
Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres redakcja@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież