VIII Chrustowski Bieg Zimowy

chrustowo

Już jutro odbędzie się VIII Chrustowski Bieg Zimowy. W zawodach wystartuje 300 osób, zachęcamy wszystkich serdecznie do kibicowania.

Imprezy biegowe przeżywają w Polsce prawdziwy rozkwit, jest ich coraz więcej i coraz częsciej liczba chcących wystartować przewyższa często limity organizacyjne. Tak samo jest w wypadku obornickiej imprezy, która przyciąga sportowców głównie z Wielkopolski, cieszy również spory udział zawodników z naszego powiatu. Wart odnotowania jest udział poznańskiego artysty Donia. Za wszystkich trzymamy gorąco kciuki.

Trasa biegu o długości 12 km jest doskonale znana większości zawodnikom. Przez znaczną część jest to droga asfaltowa, troszkę drogi gruntowej i bruku. Biuro zawodów zlokalizowane w Szkole Podstawowej im. Bronisława Malinowskiego, czynne jest od godziny 8:00 do 11:00. Start biegu o godzinie 12:00. Organizatorzy zapewniają po zawodach możliwość skorzystania z prysznica. W budynku szkoły zorganizowany zostanie również posiłek dla zawodników.

W biegach zimowych niezwykle istotna jest pogoda. Zapowiada się, że jutrzejszy bieg będzie odbywał się w temperaturze około plus 1 stopień. Odczuwalna temperatura może być niższa ponieważ ma wiać wiatr z prędkością 7 m/s. W tej chwili w Chrustowie pada mokry śnieg, w nocy zapowiadane są przymrozki, oznacza to, że miejscami mogą na trasie biegu wystąpić oblodzenia.

Zachęcam do obejrzenia naszej relacji z 2014 roku:

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież