Zagrają dla Arka

Turniej dla Arka Mysiaka

17. stycznia w hali OCS przy ul. Obrzyckiej w Obornikach o godzinie 15:00 odbędzie się turniej charytatywny. Zebrane środki zostaną przekazane na leczenie chorego na stwardnienie rozsiane Arkadiusza.

NSNP- Nigdy Się Nie Poddawaj to hasło, które od dłuższego czasu towarzyszy piłkarzom i kibolom poznańskiego Lecha! W zeszłym roku towarzyszyło ono nam przy turnieju charytatywnym, który Oborniccy Fanatycy zorganizowali dla małego Olka. Tym razem NSNP będzie towarzyszyło w turnieju, który organizuje dla mieszkańca gminy Oborniki - Arka.

Turniej organizowany jest przez Obornickich Fanatyków przy współpracy z OCS Obornickie Centrum Sportu. W turnieju udział wezmą drużyny kibolskie: Nadmorski FC, Sekcja Grunwald, FC Mosina, FC Oborniki oraz drużyny Samorządowców, Strażaków, Ratowników Drogowych oraz drużyna Husaria, którą tworzą oborniccy przedsiębiorcy.

Na hali podczas turnieju będzie możliwość wywieszenia reklamowych banerów w zamian liczymy na wsparcie finansowe i wrzucenie "co łaska" do puchy, które będą w rękach fundacji, która opiekuje się Arkiem. Osoby zainteresowane reklamą lub wsparciem inicjatywy prosimy o kontakt z Arielem Mańczakiem. 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież