Wicherki grają dziś w Kostrzynie

KS Auto Wicherek gra dzis w Kostrzynie

KS Auto Wicherek Oborniki zagra w niedzielę 23. listopada w Kostrzynie. Powalczy tam o trzecią wygraną w tym sezonie.

Po wygranych w Pile oraz przed tygodniem na własnym parkiecie z M40.pl drużyna prezesa Leszka Wicherka zajmuje drugie miejsce w tabeli II ligi lubuskiej. Ustępuje jedynie Prundialowi Żary, który ma lepszy bilans bramkowy.

Dzisiejszym rywalem Wicherków będzie Celuloza Kostrzyn. Spotkanie w lubuskim na pewno nie będzie łatwą przeprawą. Celuloza w tym roku nie przegrała jeszcze, ale też nie cieszyła się jeszcze z kompletu punktów. Dotychczas dwukrotnie bowiem zanotowała remis (z M40.pl Poznań i Futsalem Poznań). W roli gospodarza Celuloza zagra w tym sezonie pierwszy raz, co dodatkowo na pewno będzie motywowało do walki kostrzynian.

Początek spotkania już o godz. 15:00. 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież