Przejdź do głównej treści

Kolejne zmagania piłkarek i piłkarzy SKF KPR

| eoborniki.pl | Zapowiedzi

Czy szczypiornisci zagraja skuteczniej?

Obecny weekend to czas kolejnych zmagań obu obornickich zespołów piłki ręcznej. Niestety obie drużyny grają spotkania wyjazdowe. 

Szczypiornistki walczą w sobotę 8. listopada o 16:00 w Kościerzynie. Sytuacja obornickiego zespołu poprawiła się po środowej wygranej z Koroną Kielce. Punkty oborniczanki muszą próbować zdobywać wszędzie. Nawet jeśli jest to wicelider i gra się na jego parkiecie.

Dzień później do walki o punkty wybiegną ich koledzy. Rywalem będzie Moto-Jelcz Oława. Oborniczanie mają na razie w dorobku tylko 1 punkt i zajmują ostatnie miejsce. Oławianie to lider II ligi. Zdecydowanym faworytem są gospodarze, którzy swoje mecze rozgrywają w hali w Siechnicach. Początek jutrzejszego meczu o godz. o 15:00.

 

Kibiców piłki nożnej czeka kolejna seria spotkań ligowych. Trudne zadanie czeka Golnicę Ryczywół, a kibice zapewne zobaczą dużą ilość bramek w Rożnowie.
KS Rogoźno i LKS Lipa jadą do liderujących w tabelach Noteci II Czarnków i Polonii Jastrowie. Ciekawie zapowiada się spotkanie w Ryczywole.
Skorpion Rożnowo zagra w niedzielę wyjazdowe spotkanie. Czeka go pojedynek z Karambą Czerwonak. 
Lipski Klub Sportowy podejmuje Noteć Miasteczko Krajeńskie. Drużyny są sąsiadami w tabeli gr. 1 wielkopolskiej klasy okręgowej i dzieli je 1 punkt. 
28 września 2025 r. na stadionie lekkoatletycznym w Obornikach odbędzie się charytatywne wydarzenie sportowe: Sztafeta „Biegamy Pomagamy” i Charytatywna Mila. Zebrane środki wesprą leczenie Wiktorii Rembacz, cierpiącej na zespół Retta.
SKF KPR Sparta Oborniki podejmie w niedzielę Tytanów Wejherowo. Gospodarze ciągle borykają się z problemami zdrowotnymi.
Sparta Oborniki zagra w sobotnie popołudnie w Skokach z Wełną. W przeszłości odnosiła tam spore sukcesy.