W Biegu Niepodległości 700 osób

bieg niepodległości

Zapowiada się sensacyjna frekwencja na Biegu Niepodległości, 11 listopada w Obornikach. W trakcie tworzenia tego wpisu zamknięto przyjmowanie zgłoszeń, lista zgłoszonych to 700 osób

Organizator w związku z tak dużym zainteresowaniem w dniu wczorajszym ustalił limit uczestników na liczbę 700 osób. Spore zainteresowanie biegiem to zapewne efekt coraz większej mody na bieganie, ale na pewno przyczyniło się do tego również wieloletnie działanie OCS Oborniki. Nie bez znaczenia jest również dystans – 10 km, to odcinek który jest w stanie przebiec wiele osób.

Organizator przypomina, że zgodnie z zapisami w regulaminie zawodów za zawodnika zgłoszonego do biegu uznaje się tego, który dokonał elektronicznego zgłoszenia oraz dokonał opłaty startowej. Przypominamy również, że do dnia 2 listopada opłata startowa wynosi 30 zł. Po nadaniu ostatniego 700 numeru, kolejne zapisy i wpłaty nie będą uwzględniane. 

Lista startowa ->

Trasa biegu przebiega ulicacmi Obornik. Jak się dowiedzieliśmy uzyskanie wszelkich zezwoleń na przeprowadzenie biegu po zaplanowanej trasie nie jest prostym zadaniem, a to głównie z powodów urzędniczych. Część drogi to drogi gminne, część powiatowe a część wojewódzkie. Poniżej przypominamy przebieg trasy:

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież