W Biegu Niepodległości 700 osób

bieg niepodległości

Zapowiada się sensacyjna frekwencja na Biegu Niepodległości, 11 listopada w Obornikach. W trakcie tworzenia tego wpisu zamknięto przyjmowanie zgłoszeń, lista zgłoszonych to 700 osób

Organizator w związku z tak dużym zainteresowaniem w dniu wczorajszym ustalił limit uczestników na liczbę 700 osób. Spore zainteresowanie biegiem to zapewne efekt coraz większej mody na bieganie, ale na pewno przyczyniło się do tego również wieloletnie działanie OCS Oborniki. Nie bez znaczenia jest również dystans – 10 km, to odcinek który jest w stanie przebiec wiele osób.

Organizator przypomina, że zgodnie z zapisami w regulaminie zawodów za zawodnika zgłoszonego do biegu uznaje się tego, który dokonał elektronicznego zgłoszenia oraz dokonał opłaty startowej. Przypominamy również, że do dnia 2 listopada opłata startowa wynosi 30 zł. Po nadaniu ostatniego 700 numeru, kolejne zapisy i wpłaty nie będą uwzględniane. 

Lista startowa ->

Trasa biegu przebiega ulicacmi Obornik. Jak się dowiedzieliśmy uzyskanie wszelkich zezwoleń na przeprowadzenie biegu po zaplanowanej trasie nie jest prostym zadaniem, a to głównie z powodów urzędniczych. Część drogi to drogi gminne, część powiatowe a część wojewódzkie. Poniżej przypominamy przebieg trasy: