Bieg Niepodległości w Obornikach

Bieg Niepodległości w Obornikach

Sportową tradycją w Obornikach jest uliczny Bieg Niepodległości 11 listopada. W tym roku bieg ten faktycznie będzie miał charakter biegu ulicznego, ponieważ zmieniono w znacznym stopniu trasę.

Trasa biegu o długości 10 km powinna zachęcić do udziału mniej wytrzymałych biegaczy a uliczny charakter pozwoli na przyciągnięcie na trasę więcej kibiców. Organizatorzy planują następujący przebieg trasy, którą stanowić mają dwie pętle po 5 km: Oborniki Rynek – ul. Czarnkowska – ul. Tartaczna – ul. Droga Leśna – ul. Wybudowanie – ul. Juliana Kubiaka- ul. Czarnkowska – Rynek.

Prowadzone są już zapisy pod adresem internetowym -à https://plus-timing.pl/zgloszenia/bieg_niepodleglosci-oborniki-2014/txt_zgloszenia_form.php

Koszt biegu w zależności od terminu zgłoszenia to 30 zł do 2 listopada, 50 zł po 2 listopadzie. W tym roku uczestnicy otrzymają na mecie biegu pamiątkowy medal nawiązujący do 100 rocznica utworzenia Legionów Polskich. 

Dane do przelewu:
Obornickie Centrum Sportu
ul. Objezierska 2
64-600 Oborniki
Nr rachunku bankowego: 67102041280000110200069252 Bank PKO BP S.A.
Tytułem: imię i nazwisko WPISOWE BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

trasa biegu:

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież