W Dzień Dziecka na pływalnię za darmo!

W Dzień Dziecka CRO za darmo dla najmłodszych

Centrum Rekreacji Oborniki zaprasza wszystkich w Dzień Dziecka na swój obiekt. 1 czerwca dzieci do 12 lat wchodzą na basen za darmo!

Choć na zewnątrz coraz cieplej to na kąpiel w otwartych zbiornikach wodnych jest jeszcze za wcześnie. Wielką niespodziankę najmłodszym przygotowowało Centrum Rekreacji Oborniki. 1 czerwca z okazji święta wszystkich dzieci te do 12 roku życia skorzystają z basenu za darmo! Będą to mogły uczynić od godz. 07:00 do 15:00. 

Serdecznie zapraszamy w imieniu Centrum. 

plakat

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież