Remo Słoneczny Patrol zagra z Błyskiem

blysk

Już jutro 4 maja kolejna seria spotkań Halowej Ligi Piłki Nożnej. Mecze w hali przy ul. Obrzyckiej 88 rozpoczną sie o godz. 10:05.

Na umocnienie się na czołowych lokatach będa miały szanse zespoły Askon i Remo Słoneczny Patrol. Ten pierwszy zagra z PTS, a ci drudzy z Błyskiem. 

Ciekawie się zapowiada spotkanie Agro z Połą. Drużyna z Połajewa po pokonaniu Remo SP zapewne będzie chciała rozprawić się z kolejnym przeciwnikiem. 

Kolejny ważny krok w kierunku Ekstraligi powinni zrobić zawodnicy DPM. Control nie powinien sprawić wielu problemów. 

Oto harmonogram jutrzejszych spotkań:

10:05    PTS - Askon   

10:40    Agro - Poła      

11:15    Hakuna – CO Bogdanowo   

11.50    Monar - Metalplast           

12.25    Remo Sł. Patrol - Błysk

13.00    DPM - Control

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież