Duże emocje w 1 lidze HLPN

Przed nami kolejne emocje w HLPNW najbliższą niedzielę 9 marca do rywalizacji powracają futsaliści z Halowej Ligi Piłki Nożnej. Na ten dzień zaplanowano 8 spotkań.

Najbliższa seria meczy przyniesie najwięcej emocji w 1. lidze. Tutaj bowiem zmierzą się ze sobą Cotta z Gorzką oraz Undeground z Helvetią. Czołowe zespoły będą tracić punkty na korzyść rywala. Kto z tej rywalizacji wyjdzie zwycięsko?

Oto harmonogram spotkań (hala OCS, ul. Obrzycka 88):

9:30 Ziomki - Agro

10:05 Browary - Eko-Mak

10:40 PTS - Mikado

11:15 Cotta - Gorzka

11:50 Monar - Metalplast

12:25 Control - Remo Full

13:00 Centrum Ogrodnicze - DPM

13:35 Undergrund - Helvetia

Dodaj komentarz

Zasady:
Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres redakcja@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież