W niedzielę kolejne spotkania HLPN

Wysokie tempo narzucili od początku 2014r. organizatorzy HLPN. Przed nami bowiem kolejne spotkania, w tym 2 hity.

W niedzielę 9 lutego będziemy świadkami kolejnych emocjonujących spotkań. Na plan pierwszy wysuwają się szczególnie 2 spotkania. Eko-Mak zmierzy się z Remo Słoneczny Patrol a Draco z Połą. Wyniki tych spotkań mogą zmienić układ w czubie tabeli Ekstraklasy. Na pewno nie zabraknie walki w pojedynku PTS z Browarami. Kto z tej potyczki wyjdzie zwycięsko? Zapraszamy w niedzielę na halę przy ul. Obrzyckiej 88 od 09:30.

Niedziela - 9.02.2014     Hala w Obornikach

9:30    Control – Helvetia

10:05    Eko-Mak – Remo Sł. Patrol

10:40    Mikado – Błysk

11:15    Metalplast – Gorzka

11:50    Hakuna – Monar

12.25    PTS – Browary

13.00    Draco – Poła

13.35    Underground – Remo Full

14.10    Agro - Ziomki

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież