Szczypiorniści zagrają z Politechniką

Szczypiorniści SKF KPR Sparta Oborniki zagrają dziś 25.01.2014r. swoje drugie spotkanie w rundzie rewanżowej rozgrywek II ligi. Ich rywalem będzie zespół wrocławskiej Politechniki.

Po wyraźnej przegranej w Obornikach Śląskich gospodarze będą chcieć się dzisiaj zrehabilitować. W pierwszej rundzie oborniczanie wygrali na parkiecie Politechniki 27:34. Dzisiejszy przeciwnik zdobył dotychczas tylko 8 punktów. Ma na swoim koncie m.in. wygrane w Kościanie i w Obornikach Śląskich.

O godz. 18:00 w hali OCS przy ul. Obrzyckiej 88 gospodarze będa faworytem. Pomóżmy im w odniesieniu wygranej wspaniałym dopingiem.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież