Skip to main content


Juniorzy młodsi zagrają o strefę medalową!

| Łukasz | Zapowiedzi
fot. SKF KPR Sparta Oborniki

Zespół juniorów młodszych SKF KPR Sparta Oborniki rozpoczyna walkę o awans do grona 4 najlepszych drużyn w Polsce.

Przed 2 tygodniami juniorzy młodsi w odległym Olecku wywalczyli drugie miejsce w turnieju 1/8 Finału Mistrzostw Polski i zapewnili sobie miejsce w kolejnej rundzie rywalizacji. Los przypisał ich do grupy opolskiej, gdzie zmierzą się z Gwardią Opole, Post Service ll Gdańsk oraz z Kusym Kraków. Stawka rywalizacji jest bardzo wyrównana. Trudno wskazać tutaj faworyta, a obornicka młodzież może włączyć się skutecznie do walki o awans do strefy medalowej. 

Oborniccy juniorzy młodsi rozpoczynają turniej od spotkania z zespołem z Gdańska. Będzie to zarazem mecz otwarcia opolskiej rywalizacji. Początek meczu o godz. 16:00.

W drugim turnieju, rozgrywanym w Olecku, zmierzą się: KS Vive l Kielce, Agrykola Warszawa, Trójka Ostrołęka oraz gospodarze, czyli Czarni Olecko. 

Sparta Oborniki zagra w sobotnie popołudnie z Zamkiem Gołańcz. Faworytem jest zespół gości.
Sparta Oborniki zagra w samo południe w Grodzisku Wielkopolskim z Dyskobolią.
W dniach 4-5 maja 2024r na torze motocrossowym w Obornikach, odbędą się Mistrzostwa Europy w Motocrossie, w klasach MX65, MX85. 
Piłkarzom nożnym MKS Sparty Oborniki pozostało jeszcze 9 kolejek, aby poprawić swoją pozycję w tabeli ligi V. Obecnie MKS Sparta Oborniki zajmuje ostatnią, 16-tą pozycję w tabeli ligowej.
Piłkarze ręczni Sparty Oborniki w sobotę 27.04.2024,  jadą walczyć o punkty do Grudziądza.
Od godz. 07:00 będzie otwarte biuro zawodów DT4YOU MTB Maraton Oborniki. W tym roku start i meta zlokalizowane będą na lądowisku w Słonawach.
Lipski Klub Sportowy chce odzyskać pozycję wicelidera. O komplet punktów powalczy Golnica Ryczywół.