Przejdź do głównej treści

Szczypiorniści żądni rewanżu

| Łukasz | Zapowiedzi

Rozgrywki II ligi piłki ręcznej nabrały tempa. Dziś będziemy świadkiem kolejnego meczu Sparty. Do Obornik przyjeżdżają rezerwy Nielby Wągrowiec.

Przed tygodniem w derbowym pojedynku Sparta przegrała 28:21 w Poznaniu z liderem. Wągrowiecka drużyna to rywal znacznie słabszy. Pomimo historycznych ciężkich bojów pomiędzy obiema drużynami nie wydaje się, aby gospodarze mieli większe problemy z odniesieniem zwycięstwa. Obornicka młodzież będzie zapewne chciała pokazać, że mogą być silnym ogniwem drużyny, a ich słabsza postawa przed tygodniem to był wypadek przy pracy.

W pierwszej rundzie w Wągrowcu gospodarze wygrali 24:23, pomimo wysokiego prowadzenia po pierwszej części Sparty (8:15). Nadarza się więc doskonała okazja do rewanżu.

Zapraszamy wszystkich do Hali OCS przy ul. Obrzyckiej dziś 23.02.2013r. o godz. 18:00. Wspomóżmy dopingiem obornickich szczypiornistów.

Kobieca drużyna Sparty jedzie w niedzielę aż do Lublina. Ich rywalkami będzie zespół tamtejszych akademiczek. Nie zdobycie kompletu punktów przez oborniczanki będzie sensacją. Spotkanie to rozpocznie się 24.02.2013r. o godz. 15:00.

O 20:00 rozpocznie się obornicka gala sportu. To dziś poznamy Osobowości Sportowe roku 2025!
Burmistrz Rogoźna zaprasza mieszkańców, kluby sportowe, stowarzyszenia oraz wszystkich sympatyków sportu do zgłaszania kandydatur do prestiżowych tytułów przyznawanych podczas II Rogozińskiej Gali Sportu.
W niedzielę, 4 stycznia 2026 roku, okolice Wronek wypełnią się biegaczami i miłośnikami nordic walking. Trwa rejestracja uczestników do Biegu i Marszu Noworocznego, który otwiera nowy rok sportowych wydarzeń w regionie. Na liście startowej widnieją już nazwiska 163 zawodników, jednak wciąż dostępne…
Od spotkania drużyn BARBER Garaze i Gamaja Rogoźno rozpocznie się w sobotę trzecia kolejka Rogozińskiej Gminnej Ligi Siatkówki.
Wystartowały zapisy do XVII edycji Chrustowskiego Biegu Zimowe. Ta sportowa tradycja trwa od 2007 roku.
W niedzielne popołudnie SKF KPR Sparta Oborniki podejmuje SMZ ZPRP Kwidzyn. Gospodarze chcą pójść za ciosem i wywalczyć kolejne cenne punkty.
MKS Sparta Oborniki podejmuje w ostatniej kolejce rundy jesiennej Spartę Złotów. Druga drużyna zagra w Objezierzu z Olimpique Poznań.