Przejdź do głównej treści

Dołącz do APR Gladiator Oborniki

| Łukasz | Zapowiedzi

Akademia Piłki Ręcznej Gladiator Oborniki ogłasza nabór. W swoje szeregi zaprasza dziewczynki z roczników 2014-2016.

W sezonie 2024/2025 Gladiator rywalizował w kategoriach: seniorki, juniorki, juniorki młodsze i dzieci. Klub, który powołany został do życia w 2019 roku, rozwija się dynamicznie. W związku z tym ogłosił nabór dla najmłodszych dziewczynek. W swoje szeregi Gladiator zaprasza przedstawicielki roczników: 2014, 2015 i 2016.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 726 043 499.

Po co powstał Gladiator? By dać szansę młodym zawodniczkom na rozwój i czerpanie z piłki ręcznej prawdziwej radości - takie hasło widnieje na stronie APR Gladiator Oborniki. Warto więc skorzystać z zaproszenia. 

Sokół Szamocin będzie środowym rywalem MKS Sparta Oborniki. Początek meczu przy ul. Objezierskiej wyznaczono na godz. 18:00.
Sparta Oborniki zagra w niedzielne popołudnie w Grodzisku. Faworytem spotkania jest Nasza Dyskobolia.
Oborniki będą jednym z 4 miast, w których odbędzie się Samsung City Triathlon. Sportowcy spotkają się na Żwirkach 29 czerwca.
SKF KPR Sparta Oborniki zagra w sobotnie popołudnie w Kwidzynie. Rywalem będzie USAR.
Lipski Klub Sportowy zagra w Poznaniu z TPS Winogrady. Do Owińsk wybiera się za to Rożnovia Rożnowo. 
Sparta Oborniki zagra w Szamotułach ze swoją imienniczką. Początek spotkania o godz. 15:00.
W niedzielę odbędzie się ostatnia seria spotkań w grupach. Prawdziwy maraton czeka drużynę AKA Tenis.