fbpx

Rutnicki CUP już w sobotę w Obornikach (film)

W sobotę 15 lipca w Obornikach czekają nas prawdziwie siatkarskie emocje. Odbędzie się kolejna edycja Rutnicki CUP.

Spotkanie z piłką siatkową plażową w Obornikach to zawsze spore wyzwanie dla jego organizatorów. Zawsze w Obornikach zjawia się kilkadziesiąt par, które tworzą emocjonujące widowiska. Towarzyszy im świetna oprawa muzyczna i logistyczna. To wypracowany przez lata wzór organizacji imprezy, któą warto podglądać, a jeszcze bardziej brać w niej udział.

W sobotę 15 lipca kolejny raz obornickie Żwirki będą świadkiem tego ekscytującego turnieju. Podczas niego będzie trwała walka o awans do turnieju finałowego. Początek obornickiego turnieju już o godz. 09:30. Pierwsze mecze rzpcozną się 30 minut później. 

W tym roku będzie to już 17 edycja Rutnicki Cup, turnieju amatorskiego do którego może zgłosić się każdy – nie ma ograniczeń wiekowych (osoby niepełnoletnie – wymagana jest pisemna zgoda rodziców lub opiekunów prawnych). W zawodach biorą udział zespoły dwuosobowe (pary męskie, żeńskie, miksty), które mogą wystąpić tylko w jednej z pięciu eliminacji. Cztery pierwsze pary poszczególnych eliminacji zagrają w Wielkim Finale, który odbędzie się 30 lipca w Zbąszyniu i będzie rozgrywany systemem brazylijskim.

Poseł Jakub Rutnicki pdocas ubiegłorocznych zawodów w Obornikach:

Rok 2022 otwarcie: