Skip to main content


Nie piję, nie biorę - żyję zdrowo i sportowo

| MP | Zapowiedzi

Znaczenie sportu w walce z uzależnieniami i zdrowego stylu w współczesnym świecie jest ogromne. W dniach 7-9.10.22 odbywa się w Obornikach impreza edukacyjno – sportowa pod hasłem „Nie piję, nie biorę - żyję zdrowo i sportowo”.

Impreza zorganizowana jest przez SKF KPR Sparta Oborniki wspólnie z Gminą Oborniki, przy dofinansowaniu z Urządu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w ramach projektu: Edukacja zdrowotna w zakresie szkód wynikających z używania substancji psychoaktywnych (alkohol, narkotyki).

Wydarzeniu towarzyszyć będzie Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Chłopców oraz warsztaty i wykłady zorganizowane dla uczestników eventu mające na celu uświadomienie młodych ludzi o zagrożeniach związanych z używaniem substancji psychoaktywnych.

Początek zajęć w dniu 7.10.22 o godzinie 15:30 w hali sportowej OCS przy ul. Obrzyckiej w Obornikach.

nie pije 7 10 22 d

 

 

 

Sparta Oborniki zagra w sobotnie popołudnie z Zamkiem Gołańcz. Faworytem jest zespół gości.
Sparta Oborniki zagra w samo południe w Grodzisku Wielkopolskim z Dyskobolią.
W dniach 4-5 maja 2024r na torze motocrossowym w Obornikach, odbędą się Mistrzostwa Europy w Motocrossie, w klasach MX65, MX85. 
Piłkarzom nożnym MKS Sparty Oborniki pozostało jeszcze 9 kolejek, aby poprawić swoją pozycję w tabeli ligi V. Obecnie MKS Sparta Oborniki zajmuje ostatnią, 16-tą pozycję w tabeli ligowej.
Piłkarze ręczni Sparty Oborniki w sobotę 27.04.2024,  jadą walczyć o punkty do Grudziądza.
Od godz. 07:00 będzie otwarte biuro zawodów DT4YOU MTB Maraton Oborniki. W tym roku start i meta zlokalizowane będą na lądowisku w Słonawach.
Zespół juniorów młodszych SKF KPR Sparta Oborniki rozpoczyna walkę o awans do grona 4 najlepszych drużyn w Polsce.