fbpx

Mocne otwarcie w A-klasie. LKS gra z Golnicą!

Lipski Klub Sportowy w niedzielne popołudnie podejmuje Golnicę Ryczywół. Kibice na ciekawszy pojedynek na starcie ligi nie mogli liczyć.

Po wielu tygodniach oczekiwania wracają piłkarskie rozgrywki A i B-klasy. Kibice nie mogli wyobrazić sobie lepszego meczu na poczatek sezonu. W pierwszej kolejce dojdzie bowiem do derbów. Do Lipy przyjedzie zespół Golnicy Ryczywół. 

W poprzednim sezonie LKS wygrał mecz w Ryczywole 1:0. Meczu rewanżowego nie udało się rozegrać. Golnica kilkadzesiąt minut przed spotkaniem poinformowała, że drużyna nie dojedzie. Nie wiedzieli o tym ani kibice drużyny ze Szkolnej, ani też goście specjalni, którzy pojawili się na tym meczu. 

Nowy sezon ma być zupełnie inny dla obu stron. W Lipie w końcu jasno mówią o walce o awans. W Golnicy nowym trenerem został Dawid Gruchot. Do drużyny dołączyli byli gracze Wełny: M. Zemlik, S. Urban, A. Czarnecki oraz Norbert Naparty z Rożnovii. W niedzielę zapowiada się więc w Lipie na arcyciekawe spotkanie. Początek o 13:00.

Od wyjazdów zaczynają zespoły Orkanu Objezierze i Wełny Rogoźno. Ci pierwsi zagrają o 11:00 w Suchym Lesie. Wełnę czeka za to odległy wyjazd do WKS Owieczki. To spotkanie rozegrane zostanie także o 11:00.

O tej samej godzinie mecz rozpocznie zespół Tornada Tarnowo. W tym sezonie swoje emcze rozgrywać będzie przy Wielkiej Poznańskiej. W pierwszej kolejce kibice zobaczą mecz z LKS Kicin.