fbpx

Będą walczyć o ligowe punkty

Wełna Rogoźno podejmuje w sobotnie popołudnie Orła Pęckowo.

Już wczoraj swoje spotkanie rozegrała obornicka Sparta. W meczu z Wiarą Lecha odnotowała remis 3:3. Kolejne mecze zespoły z naszego regionu rozegrają dziś i jutro. Jako pierwsza mecz rozegra Wełna Rogoźno. Wicelider podejmuje na swoim stadionie zespół Orła Pęckowo. Zdecydowanym faworytem są gospodarze, którzy tracą zaledwie 2 punkty do lidera z Rożnowa. Rywale zdobyli w 20 spotkaniach zaledwie 11 punktów. Początek tego spotkania już o 13:00.

Rożnovia także o tej godzinie zagra swój mecz. Będzie to derbowy pojedynek z Golnicą. Podobnie, jak w Rogoźnie, faworytem są gospodarze. Derby rządzą się swoimi prawami, więc jest to świetna okazja dla Golnicy na przełamanie wiosennej niemocy.

Po dwóch przegranych o podtrzymanie szans na awans będzie walczyć Lipski Klub Sportowy. Strata punktów z Wełną i Wartą może okazać się dla LKS bolesna. W chwili obecnej traci do wicelidera z Rogoźna aż 8 punktów. Aby zachować jakiekolwiek szanse na promocję do ligi okręgowej nie może w Wyszynach stracić żadnego punktu. Mecz z Iskrą na pewno nie będzie łatwym pojedynkiem. Spotkanie rozegrane zostanie o goz. 16:00.

O tej samej godzinie wyjazdowy pojedynek stoczy Orkan Objezierze. Po bezbramkowym remisie z KS Sękowo o kolejną zdobycz będzie dzisiaj bardzi trudno. Sokół Duszniki znajduje się w czołowej grupie zespołów A-klasy w grupie lll. Walczy o awans do ligi okręgowej. Drużynie z Onjezierza będzie ciężko o wywiezienie jakiegokolwiek punktu. 

Zespoły z B-klasy zagrają w sobotę i niedzielę. W Ryczywole o 15:30 zagra Tornado. Będzie podejmowało wicelidera Kłosa ll Budzyń. W niedzielę wyjazdowy mecz stoczą rezerwy Wełny. Tym razem przeciwnikiem będzie drużyna Noteci ll Rosko. Sąsiedzi z tabeli rozegrają swój pojedynek o 13:30.