Skip to main content


Z Wiarą Lecha ponownie w Obornikach

| Łukasz | Zapowiedzi

Sparta Oborniki podejmuje w piątek drużynę Wiary Lecha.

W miniony weekend zespół trenera Sławomira Dyzerta zagrał z imienniczką z Szamotuł. Rozgrywane w Obornikach spotkanie miało zdecydowanego faworyta. Gospodarze wygrali derby 4:1. Goście jednak w żaden sposób nie ułatwiali zadania rywalom. Przy stanie 3:0 mieli 2 rzuty karne, ale wykorzystali tylko jednego. Dopiero kilka minut przed ostatnim gwizdkiem sędziego udało się definitywnie zapewnić komplet punktów gospodarzom. Warto pamiętać, że Dyzert trenował w przeszłości drużynę z Szamotuł.

Na listę strzelców gospodarzy wpisało się dwóch zawodników. Mikołaj Lis zdobył 3 bramki, a jego imiennik Pauś ustanowił wynik meczu na 4:1. Dla rywali jedyne trafienie zaliczył Damian Cudaszewski.

Kolejne piłkarskie emocje w Obornikach będą miały miejsce już w piątek. W wyniku porozumienia między zespołami na obiekcie przy ul. Objzierskiej zobaczymy Wiarę Lecha. Początek spotkania o godz. 18:15.

 

 

Sparta Oborniki zagra w sobotnie popołudnie z Zamkiem Gołańcz. Faworytem jest zespół gości.
Sparta Oborniki zagra w samo południe w Grodzisku Wielkopolskim z Dyskobolią.
W dniach 4-5 maja 2024r na torze motocrossowym w Obornikach, odbędą się Mistrzostwa Europy w Motocrossie, w klasach MX65, MX85. 
Piłkarzom nożnym MKS Sparty Oborniki pozostało jeszcze 9 kolejek, aby poprawić swoją pozycję w tabeli ligi V. Obecnie MKS Sparta Oborniki zajmuje ostatnią, 16-tą pozycję w tabeli ligowej.
Piłkarze ręczni Sparty Oborniki w sobotę 27.04.2024,  jadą walczyć o punkty do Grudziądza.
Od godz. 07:00 będzie otwarte biuro zawodów DT4YOU MTB Maraton Oborniki. W tym roku start i meta zlokalizowane będą na lądowisku w Słonawach.
Zespół juniorów młodszych SKF KPR Sparta Oborniki rozpoczyna walkę o awans do grona 4 najlepszych drużyn w Polsce.