fbpx

Bieg Niepodległości w Obornikach!

Bieg Niepodległości w Obornikach rozpocznie się 11.11.2021 o godzinie 11:11, wcześniej o godzinie 11:05 odśpiewany będzie na Rynku HYMN POLSKI!

Zawsze Bieg Niepodległości oprócz aspektu sportowego niesie w sobie ogromne emocje Święta Niepodległości. W tym roku te emocje mogą być jeszcze większe, a nawet powinny być. Dlatego zachęcamy do wspólnego odśpiewania Hymny razem z biegaczami jak najwięcej mieszkańców. Szczególnie zachęcamy również do kibicowania biegaczom wzdłuż trasy biegu, niech będzie "biało-czerwono"!

Przed biegiem głównym odbędą się biegi szkolne, one również rozpoczną się odśpiewaniem Mazurka Dąbrowskiego na płycie Rynku o godzinie 9:00. Same biegi dla najmłodszych rozpoczną się o 9:30. 

Parking dla uczestników zawodów znajdować się będzie przy boiskach ul. Ks. Szymańskiego (stąd wyjazd będzie możliwy ok. 13.00) oraz przy ul. Powstańców Wielkopolskich (były dworzec PKS). 

Biuro zawodów w Zespole Szkół im. gen. T. Kutrzeby (główne wejście do szkoły), czynne będzie w środę od 17.00 do 19.00 oraz w czwartek od 7.00 do 10.30. W celu odbioru pakietu startowego należy mieć przy sobie dokument tożsamości.

W związku z zawodami  w godzinach od 10.30 do 13.30 zamknięte dla ruchu pojazdów będą ulice: Rynek, Czarnkowska, J. Kubiaka, Wybudowanie, Przy Lesie, Droga Leśna, Tartaczna. Wcześniej, bo już od g. 8.30 zamknięta będzie płyta Rynku.

 

źródło: OCS