fbpx

Wełna gra o lidera z Czarnymi, derby w Rożnowie

Wełna Rogoźno może objąć fotel lidera klasy A wielkopolskiej ll grupy.

Wicelider A-klasy podejmuje dzisiejszego popołudnia Czarnych Wróblewo. To zdecydowanie słabsza drużyna od Byków Obrowo, czy Rożnovii Rożnowo, które to zespoły gościły na Stadionie im. Bernarda Nowaka w tym sezonie. Czarni na wyjeździe przegrali w Lipie, wygrali w Kuźnicy i zremisowali w Pęckowie. O 16:00 sprawdzi ich druzyna trenera Michała Węgrzyna.

Pół godziny wcześniej o kolejne punkty powalczy Golnica Ryczywół. Rywalizować będzie z Huraganem Młymkowo. Gospodarze zagrają w tym spotkaniu bez Tobiasza Szewczaka. Dzisiejsi rywale zespołu ze Szkolnej przegrali niespodziewanie 4:1 z Gyfem Zofiowo. Mają na koncie po 8 kolejkach 7 punktów. Golnica może dziś dogonić zespół gości.

W niedzielę o 11:00 dojdzie do kolejnych derbów. Tym razem dawkę emocji sportowych dostarczą zespoły Rożnovii i LKS. W Rożnowie faworytem będą gospodarze. Przed rokiem LKS uległ nieznacznie swoim rywalom. Wynik 3:2 może zostać jutro powtórzony. Początek tego derbowego pojedynku o 11:00. Rożnovia musi wygrać, aby utrzymać się na czele grupy.