fbpx

Czy Wełna zrewanżuje się Lipie?

Lipski Klub Sportowy podejmuje dzisiaj RKS Wełna Rogoźno.

 

Gospodarze niedzielnego spotkania odnieśli przed tygodniem pierwszą porażkę w obecnym sezonie. Przegrana w Wieleniu była sporą niespodzianką. Zawiedzenia nie krył też zespół LKS. Do Wielenia pojechali osłabieni kadrowo, ale tak pesymistycznego scenariusza nikt nie przewidywał. Potknięcie Lipskiego Klubu Sportowego w pełni wykorzystali sąsiedzi. Wełna Rogoźno wygrał derby z Golnicą i znajduje się tuż za plecami klubu z Lipy. Dziś RKS będzie miał szansę nawet wyprzedzić rywali.

Mecz w Lipie cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony kibiców obu drużyn, ale i nie tylko.Trudno dziś wskazać faworyta. LKS nie należy do drużyn, które lubią tracić punkty na własnym boisku. Wełna pokazuje na początku sezonu, że nie boi się nikogo. Do tego należy pamiętać, że RKS radził sobie bez swojego najlepszego napastnika. Krzysztof Zieliński zagrał już kwadrans w meczu z Golnicą i dziś już zagra od 1 minuty.

Kapitan RKS Sławomir Urban:

 

Nastawienie przed meczem derbowym pozytywne. Znamy swoje możliwości i atuty. Jedziemy do Lipy po 3pkt. Z tyłu głowy siedzi gdzieś wynik dwucyfrowy w sparingu z przed 2 lat, natomiast pozytywne jest to że rok temu pokazaliśmy w sparingu z Lipą, żee to byl tylko wypadek przy pracy i udowodnimy to także dzisiaj. Zapraszamy wszystkich na hit kolejki śmiało można ten mecz określić hitem rundy jesiennej. Wkońcu spotyka się 2 z 3 zespołem, a w dodatkowo to jednak mecz derbowy.
 
LKS Lipa - RKS Wełna Rogoźno 
Boisko w Lipie, godz. 13:00
 
Skład Wełny Rogoźno:
Dariusz Panowicz, Jakub Bartol, Bartosz Grabowski, Patryk Złoch, Krzysztof Zieliński, Adrian Czarnecki, Maciej Walkowiak, Marcin Zemlik, Emil Zaranek, Sławomir Urban, Bartosz Nowak
Rezerwa: Paweł Łukaszyk, Mikołaj Strzepka, Michał Baczyński, Kacper Sarnowski, Szymon Wojciechowski, Daniel Kowalski