fbpx

Golnica musi walczyć z każdym

Klub Sportowy Golnica Ryczywół podejmuje zespół z Otorowa.

Golnica rozpoczęła rundę rewanżową od 2 przegranych. Najpierw w derbach uległa Lipskiemu Klubowi Sportowemu, a w drugim w Gaju Małym lepsi okazali się Zieloni. Mecz z LKS dobrze rozpoczął się dla gospdoarzy. Najpierw prowadzili 1:0, potem 2:1. Gdyby przed przerwą zdobyli bramkę na 3:4 trudno oceniać, jak potoczyłaby się druga część spotkania. W meczu z Zielonymi ryczywolanie stracili bramkę ok. 15 minuty. Drugie 45 minut to była szaleńcza wymiana ciosów przez oba zespoły. W końcówce to jednak gospdoarze mieli więcej szczęścia i to oni wygrali 2:0.

Dziś Golnicę czeka ciężkie spotkanie. Rywalem będzie lider LZS Otorowo. W obu poprzednich spotkaniach z bardzo dobrej strony pokazał się bramkarz Bartek Działo (na zdjęciu) sygnalizując, że powrócił do dobrej formy. Niestety kontuzje są zmorą zespołu trenera Krzysztofa Cieciury. Nadal drużyna będzie musiała sobie radzić bez Krystiana Krystkowiaka. 

Okoliczności kadrowe nie sprzyjają Golnicy. Musi jednak szukać punktów w każdym meczu. Nie ma znaczenia z kim, gdzie i kiedy będą grać. Nawet jeśli jest to lider A-klasy, z którym to dziś KS zmierzy się o 15:00.