fbpx

Rożnovia zagra z Wartą Sieraków, Golnica w Gaju Małym, a LKS podejmuje Czarnych

Rożnovia Rożnowo podejmuje o godz. 11:00 zespół Warty Sieraków.

Po wygranej przed tygodniem z KS Gaj Wielki zespół z Dworcowej czeka spotkanie na własnym boisku. Rywalem będzie Warta Sieraków. Ta w ubiegły weekend przegrała z Rzemieślnikiem Kwilcz. Rożnovia cały czas zajmuje trzecią pozycję w swojej grupie A-klasy z jednym punktem straty do Kłosa Gałowo. 

O tej samej godzinie na boisko wybiegnie Golnica. Drużyna z Ryczywołu po przegranej w derbach musi szukać punktów na boisku w Gaju Malym. Sytuacja kadrowa zespołu trenera Krzysztofa Cieciury jest ciężka. W meczu z LKS z dobrej strony pokazał się Bartek Działo. To dobry prognostyk na całą rundę i walkę o utrzymanie się w A-klasie.

W samo południe na stadionie w Ryczywole zagrają Tornado Tarnowo oraz KS Łopuchowo. Faworytem jest na pewno zespół gości, który zajmuje drugie miejsce. Liderująca Wełna Rogoźno ma tyle samo punktów. Jej o punkty będzie trudniej. Rywalem będzie zespół Fary Pelikan Żydowo. Mecz ten rozegrany zostanie o 16:00.

Lipski Klub Sportowy podbudowany wygraną w Ryczywole podejmie Czarnych Kaźmierz. Na własnym boisku LKS przegrał dwa mecze, ale trudno tutaj liczyć na to, że goście urwą gospodarzom punkty.

Orkan Objezierze przegrał z Avią 1:3. Długi weekend majowy będzie sporym wyzwaniem dla zespołu trenera Błażeja Jastrząbka. O 12:00 grają w Złotkowie ze Złotymi. W poniedziałek czeka ich wyjazd do Lidera Swarzęd. Każda zdobycz punktowa będzie sukcesem Orkanu.

1 maja zagra także Sparta Oborniki. Po wygranej w Murowanej Goślinie tym razem spartanie wystąpią w roli gospodarzy. W Objezierzu podejmować będą Błękitnych Wronki. Jesienią Sparta przegrała na boisku rywali 1:3. Będzie więc okazaj do rewanżu i ugruntowania swojej pozycji w górnej części tabeli.