fbpx

Trener M. Wicberger: Do Białegostoku po zwycięstwo

Oborniccy futsaliści o podtrzymanie passy powalczą w sobotę w Białystoku.

Klub Sportowy Futsal Oborniki zagra w sobotni wieczór w dalekim Białymstoku. Mecze na Podlasiu nigdy nie należały do łatwych. W sobotniej kolejce 1. Polskiej Ligi Futsalu obornicki zespół czeka dodatkowe utrudnienie. W kadrze zabraknie kontuzjowanych Dariusza Rychłowskiego i Marcina Antczaka. To nie jest jedyne zmartwienie dla duetu trenerskiego Hoeft-Wicberger. Nie jest w pełni dysponowany Daniel Szepczyński. Ten ostatni do Białegostoku jednak na pewno pojedzie. 

Daniel jedzie na pewno z nami - mówi trener Mikołaj Wicberger. Teoretycznie kadrowo będziemy słabsi niż w ostatnich spotkaniach, ale to nie zmienia naszego nastawienia. 

KS Futsal może pochwalić się świetną serią spotkań. Ostatnie 5 meczy to zaledwie jeden remis i aż 4 wygrane. Co ważne te wygrane były dokonywane w świetnym stylu. Drużyna KS Futsal pokazuje na boisku, że nie liczy się dla niej wynik na tablicy po 20 minutach, czy 30. Walczą do końca i wyrywają rywalom cenne punkty w końcówce spotkań.

O co będzie walczyć KS Futsal na Podlasiu? Odpowiedź trenera Wicbergera jest jednoznaczna: Tak jak zawsze. O zwycięstwo. 

KS Futbalo Białystok - KS Futsal Oborniki, sobota 12.03.2021, godz. 19:00