fbpx

Kto z kim gra w sobotę?

W sobotę odbędą się kolejne mecze ligowe z udziałem drużyn z powiatu obornickiego.

Sobota 17 października będzie wyjątkowa. Wszystkie mecze odbywać się będą bowiem bez udziału publiczności. Od dzisiaj weszły w życie bowiem nowe obostrzenia koronawirusowe. Tym sposobem kibice nie zobaczą m.in. spotkania MKS Sparta Oborniki z Huraganem Pobiedziska. Goście są liderem obecnych rozgrywek. Przegrali tylko jeden mecz. Było to w Murowanej Goślinie, gdzie Concordia wygrała 2:1. 

Początek meczu w Objezierzu już o godz. 15:00 (Trwa renowacja płyty boiska przy ul. Objezierskiej)

LKS Baborówku podejmuje na własnym boisku Orkan Objezierze. Goście mają w dorobku zaledwie trzy punkty. Jeśli drużyna Błażeja Jastrząbka myśli o spokojniejszej przerwie zimowej to musi z nieodległego Baborówka przywieźć chociaż jeden punkt. Podobnie, jak mecz Sparty, także to spotkanie odbędzie się o 15:00.

W zupełnie innych nastrojach są zawodnicy Wełny Rogoźno. Drużyna Michała Węgrzyna jest liderem rozgrywek B-klasy. W sobotę o 15:00 przy Wielkiej Poznańskiej podejmą zespół z Uchorowa. Drużyna z przedostatniego miejsca powinna być łatwym rywalem dla rogoźnian, którzy po przegranej w pierwszej kolejce zanotowali serię już 8 wygranych. Czy będzie 9? Atutów ku temu Wełnie na pewno nie brakuje.

Zespoły Tornada, Golnicy, Rożnovii i Lipy zagrają w niedzielę.