Orkan podejmuje dziś LKS Lipa

Orkan Objezierze rozegra ostatni mecz kontrolny z LKS Lipa.

Zespół trenera Błażeja Jastrząbka rozegra dziś w Objezierzu ostatni sparing. Już za tydzień zagra pierwszy w rundzie wiosennej mecz ligowy z Radwanem Lubasz. Rywalem Orkanu będzie drużyna Lipskiego Klubu Sportowego. Zespół trenowany przez Mariusza Drewicza będzie na pewno wymagającym przeciwnikiem przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych.

Kibiców zapraszamy do Objezierza na godz. 15:00.

Przypominamy, że o 15:00 zagra także Wełna Rogoźno. W Boguniewie rywalem będzie Golnica Ryczywół. Podobnie też  Sparta Oborniki przy ul. Objezierskiej podejmie Noteć Rosko.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież