Dziś futsalowe derby w Gnieźnie

W sobotni wieczór w Gnieźnie rozegrany zostanie mecz ligowy pomiędzy miejscowym KS a Futsalem Oborniki.

Obie drużyny w tym sezonie znajdują się w zupełnie innej sytuacji. KS Gniezno walczy o utrzymanie. KS Futsal Oborniki przegrywając przed tygodniem z Team Lębork będą walczyć raczej już tylko o 3 miejsce w tabeli 1. PLF.  Mają już bowiem tylko matematyczne szanse powalczyć o choćby baraże o awans do Ekstraklasy. 

Obie drużyny łączą też historie zawodników. W Obornikach gra kilku byłych futsalistów zespołu z Gniezna. W obecnych rozgrywkach dołączył Mariusz Sawicki wieloletni ldier gnieźnian.

Spotkanie w Gnieźnie odbędzie się o godz. 19:00. Kibice mogą liczyć na emocjonujące widowisko. 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież