KS Futsal Oborniki zagra w sobotę z liderem!

 

Klub Sportowy Futsal Oborniki zagra w sobotę z liderem 1. Polskiej Ligi Futsalu.

 

Hala przy ul. Obrzyckiej 88 w Obornikach będzie w sobotę świadkiem niezwykle ważnego spotkania. KS Futsal podejmuje drużynę Team Lębork. Spotkanie trzeciego i pierwszego zespołu wyrasta na najważniejsze spotkanie tej kolejki. Obie drużyny walczą o awans do Futsal Ekstraklasy. Wygrana KS pozwoli mocno zbliżyć się do tego celu.

Trener Mikołaj Wicberger:

Czeka Nas bardzo ważny mecz, który odpowie Nam na pytanie o co jesteśmy w stanie walczyć w tym sezonie. W pierwszym meczu padł wynik remisowy 6:6, więc możemy się spodziewać wyrównanego, ciekawego pojedynku z duża ilością sytuacji bramkowych. Drużyna z Lęborka jest na chwile obecna najlepszym i najrówniej grającym zespołem 1 ligi, wiec przed Nami bardzo trudne zadanie, ale tak jak w każdym meczu wychodzimy na parkiet po 3 pkt. I mamy nadzieje, że hala w Obornikach w najbliższym spotkaniu nie zostanie zdobyta.

Dodaje także:

Oczywiście, jak kazdy zespół w tej fazie rozgrywek borykamy się z pewnymi problemami personalnymi wynikającymi z zawieszeń czy tez chorób, które dotknęły Naszym zawodników, co nie zmienia naszego nastawienia na mecz i obiecujemy dać z siebie maksimum tak, aby kibice z Oborniki byli z Nas dumni.

Serdecznie zapraszamy na mecz w Sobotę o gdzinie 16:00 w hali przy ul. Obrzyckiej. Bądźcie z KS!

team lebork

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież