Tomasz Nowicki dziś walczy w Rokietnicy

 

Tomasz Nowicki wystąpi w sobotnie popołudnie na gali bokserskiej w Rokietnicy.

 

Już 1 lutego w Rokietnicy wielkie sportowe emocje podczas gali SOLARPV RCP 5! Zgromadzeni w hali Rokietnickiego Ośrodka Sportu (ul. Szamotulska 29) kibice zobaczą emocjonujące pojedynki w formułach boksu zawodowego oraz K-1. Nie zabraknie także występów młodych i utalentowanych zawodników, którzy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w świecie sportów walki. Ciężkie ciosy, mocne kopnięcia oraz maksimum sportowych emocji! 1 lutego w Rokietnickim Ośrodku Sportu będzie naprawdę gorąco! Gale organizowane przez Ring Club Professional przyzwyczaiły kibiców do wysokiego poziomu sportowego oraz świetnej oprawy. Nie inaczej będzie tym razem.

Wydarzenie objęte jest honorowym patronatem Wójta Gminy Rokietnica – Bartosza Derecha. Karta walk oparta jest głównie na zawodnikach z Wielkopolski, doskonale znanym kibicom z poprzednich edycji wydarzeń organizowanych przez Ring Club Professional. W drugiej walce zobaczymy Tomasza Nowickiego.

  1. Adam Kosut (7-1) vs. Sebastian Dziama (2-1) / K-1 / walka o pas Mistrza Polski Organizacji WFMC / 3 rundy / waga 91 kg
  2. Tomasz Nowicki (3-0, 2 KO)  vs. Andrzej Świątyj (1-0) / boks zawodowy / 6 rund / waga 73 kg
  3. Hubert Rutkowski (5-0) vs. Oleg Pavlyak (2-1)  / walka o pas Międzynarodowego Mistrza Polski Organizacji ISKA / 3 rundy / waga 70 kg
  4. Alexandr Strecki (9-1-2, 4 KO)  vs. Nusmir Mesanovic (7-8-1, 2 KO) / boks zawodowy / 6 rund / waga 73,6 kg
  5. Mateusz Lis (1-0, 1 KO) vs. Piotr Rzyman (2-3, 2 KO) / boks zawodowy / 6 rund / waga 77 kg
  6. Dorota Norek (4-1) vs. Roz Mari Silyanova (1-8-1) / boks zawodowy / 6 rund / waga 54 kg
  7. Jacek Rzepecki (6-2) vs. Przemysław Kierpacz (16-7) / K-1 / 3 rundy / waga 71 kg
  8. Mikołaj Kapała (1-0)  vs. Gracjan Bielecki (debiut)  / K-1 / 3 rundy / waga 81 kg
  9. Gracjan Rutkowski  vs. Sebastian Modrzejewski  / K-1 (amatorska) / 3 rundy / waga 63,5 kg
  10. Daniel Wójtowicz  vs.Dominik Szyper / pierwszy krok bokserski / 3 rundy x 1,5 min / waga 70 kg

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież